Neudělejte chybu při výberu hypotéky. Poraďte se s profesionálem!
Hypoteční kalkulačka
vybíráme ty nejvýhodnější hypotéky na trhu
9 poradců online

Vybíráme nejvýhodnější nabídky z těchto bank:

Bankovní instituce

Přemýšlím o hypotéce

SNADNÉ RYCHLÉ EFEKTIVNÍ
  • Snadno si uděláte kalkulaci Vašeho nejnižšího úroku
  • Rychle Vám zobrazíme nejnižší možné sazby
  • Efektivně zpracujeme Vaší žádost a budeme pomocnou rukou při vyjednávání sazeb v jednotlivých bankách

Jsme profesionálové na hypotečním trhu, kterému se věnujeme přes 10 let!

Přemýšlím o hypotéce
Komplexní srovnání napříč trhem
Nulové starosti a náklady
Rychlá a bezproblémová realizace
Osobní jednání s certifikovaným specialistou
Možnost jednání z domova v rámci celé ČR

Kdo jsme?

Již od roku 2009 čerpáme zkušenosti na hypotečním trhu v rámci hypotečních úvěrů. Naším hlavním cílem je především podat pomocnou ruku ve vyjednávání v rámci podmínek finančních produktů. Vzhledem k dlouhodobé zkušenosti na trhu a velkým obratům v rámci hypoték máme dnes možnosti zajistit klientům jednotlivé výjimky, zvýhodněné sazby či nadstandardní neveřejné produkty.

Co je naší vizí?

Hlavním cílem společnosti je spokojený klient. Děláme vše proto, abysme dodávali našim klientům nadstandardní produkty, služby a servis. Součástí toho je také zvýšení finanční gramotnosti na finančním trhu v rámci ČR a SK, přičemž se staráme o vzdělávání gramotnosti jak lidí v produktivním věku, tak také dětí. Zvyšujeme jejich znlosti v oblasti finančních pojmů, efektivní správy financí či efektivního rozkládání finančních rezerv. Vzhledem k tomu jsou naši specialisté pravidelně vzděláváni, dostávají veškeré produktové informace a zároveň se také potkávají s VIP lidmi v rámci jednodlivých bank tak, aby byli schopni vyjednávat ty nejlepší možné produkty.

V čem jsme pro Vás na prvním místě?

Velmi jednoduše řečeno: nejsme ani největší, ani nemáme historicky tolik klientů, kolik mají všechny banky. Děláme však práci poctivě, soustředíme se na každého klienta individuálně a na každé odvětví finančního trhu máme specialistu v danném oboru. Nebereme klienta jako jednoho z mnoha. Klient je pro nás na prvním místě a jeho spokojenost a skvělé vyřízení jeho požadavků nejdůležitější. Náš klient má od nás pravidelný servis, pomáháme mu hlídat sazby na trhu a se spoluprácí počítáme v nadcházejících letech. Není pro nás dobré dostatečně dobré! Pracujeme tak, aby práce byla vždy vynikající!